“Tā nav tikai nauda.. Tā ir brīvība.” - Lifestyleagency

“Tā nav tikai nauda.. Tā ir brīvība.”

Dancing

Kas motivē strādāt par striptīzdejotāju? Kāda ir šīs profesijas “pievienotā vērtība’’? Kāpēc ir labāk strādāt ar aģentūru, nevis pašai meklēt nākamo pieturvietu Pasaules kartē?

Šos jautājumus mēs uzdevām meitenēm ar vairāku gadu, kā arī tikai pāris mēnešu pieredzi šajā industrijā. Reāli cilvēki. Reālas atbildes.

“Čau! Tu noteikti sagaidi, ka teikšu nauda, ja? (iesmejas) Protams, nauda ir svarīga, un par velti neviens neies strādāt, tas ir skaidrs.. Bet zini, kas man ir svarīgāk, kāpēc esmu šajā industrijā jau vairāk kā gadu? Brīvība. Es jūtos brīva. Es varu pati saplānot un noteikt, kuros mēnešos es vēlos strādāt, un kuros būt mājās, lai pavadītu laiku ar savu ģimeni un draugiem. Man ģimene ir ļoti svarīga, un vēlos velīt pietiekami daudz laika sev tuvajiem.. Lieta, ko es noteikti nevēlos, ir strādāt , teiksim, pusgadu bez atvaļinājuma. Tas nav priekš manis.”

“Man ļoti patīk ceļot, un šis darbs ļauj man izvēlēties, kur vēlos doties savā nākamajā ceļojumā. Es varu noteikt, kuru valsti kā nākamo es apskatīšu. Sanāk es apskatu pasauli, un tajā pat laikā pelnu naudu. Tā ir lieliska sajūta! Dažādas valstis, dažādas kultūras..

Es iepazīstu cilvēkus, mācos no viņiem. Cilvēki ir dažādi, un uzskatu, ka katrs mums spēj ko iemācīt. Ceļojuma laikā es redzu, kā dzīvo cilvēki dažādās valstīs, kādas ir viņu prioritātes un uzskati par dažādām lietām. Viņi palīdz man saskatīt katras valsts burvību, jo tieši cilvēki padara savu valsti unikālu.”

“Esmu ieguvusi daudzus paziņas un pāris tiešām tuvus draugus pateicoties šim darbam. Tie nav tikai kolēģi, ar kuriem kopā strādājam, bet arī cilvēki, kurus sastopu ārpus kluba telpām.”

“Valoda. Viennozīmīgi esmu uzlabojusi savas angļu un vācu valodas zināšanas. Jūtos daudz brīvāk runājot ar cilvēkiem, jo nav jāpiedomā pie tā, kā pareizi izteikt savu domu. Esmu nojaukusi tā saucamo valodas barjeru. Tieši tapēc šobrīd domāju par jaunas valodas apgūšanu!”

“Pavisam vienkārši – man šausmīgi patīk dejot! (iesmejas)

Man patīk, kad cilvēki novērtē manas prasmes un manu augumu. Pie tam atalgojums arī ir pietiekami motivējošs, lai turpinātu darīt to, kas man patīk un ko izbaudu no visas sirds!“

“Ar aģentūru? Pavisam vienkārši. Aģentūra zin, kur Tev būs labāk. Protams, var uzrauties uz “pašpasludinātiem speciālistiem”, kas tēlo, ka visu zin. Bet nu šajā ziņā man arī ir paveicies..”

“Kā lai to pasaka.. Ja aģentūrai ir pieredze darbā ar vietu, kuru esi izvēlējusies kā nākamo pieturvietu, viņi spēj Tev izstāstīt pilnīgi visu, kas Tev par šo vietu būtu jāzin. Aģentūra parūpēsies, lai nonāc drošā vietā, un man tas ir ļoti svarīgi. Arī tas, cik nopietna un prestiža ir šī vieta. Es nekad neizvēlētos “pagrīdes” klubu, kurš pat no malas jau izskatās neuzticams. Es gribu pasargāt sevi no šīm lietām, tieši tapēc izvēlos strādāt ar kādu, kas zin.”

“…Ir gadījies arī tā, ka tomēr klubs, kurā nonāc, Tev īsti neiet pie sirds dažādu iemeslu dēļ. Vai nu tas ir kolektīvs, nesaskaņas ar pārējām meitenēm, vai citreiz klubs pēkšņi maina noteikumus, kas Tevi neapmierina. Tieši tas ir brīdis, kad visvairāk novērtēju to, ka strādāju ar aģentūru, jo viņi spēj Tev palīdzēt, gan morāli uzklausies un sniedzot padomus, kad runājot ar kluba vadību un risinot lietas. Sliktākajā gadījumā aģentūra Tev atrod citu vietu, tajā pašā pilsētā, un Tu vari mierīgi strādāt tālāk. Un galvenais, droši.”

“Šajā industrijā ir ļoti svarīgi pasargāt sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem!”

“Ir svarīgi, ka Tev ir pie kā griezties neskaidrību gadījumā. Tu zini, ka ir kāds, kas spēj atbildēt uz taviem jautājumiem un palīdzēt, ka ir kāds, kam vienmēr vari lūgt padomu.”

“Esmu ļoti untumaina, man ir augstas prasības pret visu. Pret sevi, pret citiem pret darba vietu un arī pret aģentūru. Man ir vesels saraksts ar kritērijiem, ko vēlos ieraudzīt nākamajā klubā, un ko nē. Aģentūra palīdz piemeklēt man pašu labāko un atbilstošāko tieši manām prasībām. Cittreiz es pat nesaprotu, kā viņi mani vēl pacieš! (smejas) “

Mēs katrs pieņemam lēmumus savu iemeslu vadīti. Ne vienmēr tas, kas būs svarīgs Tev, būs nozīmīgs kādam citam. Tieši mūsu domas un uzskati padara mūs katru tik ļoti unikālu.

Tikai ar neizmērojami plašu redzējumu mēs spējam pieņemt un saprast katra cilvēka uzskatus un proritātes. Ne visi to spēj.

Mēs spējam.

Lifestyle Agency

Leave a Comment

*Please complete all fields correctly