Garas kājas, lielas krūtis un blondi mati? Nē. Viedums un prasme uzklausīt. - Lifestyleagency

Garas kājas, lielas krūtis un blondi mati? Nē. Viedums un prasme uzklausīt.

Strip Agency

Atminējos kādu sirsnīgu sarunu ar bērnības draugu par cilvēku profesijām un steriotipiem, kuri velkas šīm profesijām līdzi.

-Ārsts

-slikts rokraksts

-Tālbraucējs

-liekais svars un ūsas

-skolotājs

-dusmīgs skatiens

-striptīza dejotāja

-vieglas uzvedības, lieto narkotikas, pamuļķe..

Tādi nu mēs esam. Dažreiz man liekas, ka pirmā īpašība, ko Dievs deva cilvēkam, bija skaudība. Tad iemācīja kritiku un iedeva neatkārtojamu spēju visur saskatīt ko sliktu vai aizdomīgu. Vismaz šāds viedoklis man ir radies dzīvojot 26 gadus Latvijā.

Padomā, pirmais, kas mums ienāk prātā, ir kas slikts! Ārsts ir izglītots, vērīgs un pacietīgs, spēj ātri reaģēt un pienemt pareizu lēmumu. Bet pirmais, par ko iedomājamies ir slikts rokraksts.. Tālbraucējs noteikti ir Izcils šoferis, kuram ir apbrīnojamas koncentrēšanās spējas un noturība.. Nē, labāk resns vepris ar biezu karalisko augšlūpas rotājumu. Skolotājs ir apveltīts ar tik daudz labām īpašībām, bet mums viņš ir īgns un vienmēr dusmīgs tēls, kas liek mums darīt to, ko nevēlamies. Protams, visur un vienmēr var būt izņēmumi. Bet konceptuāli.

– “Nu, nu, un ko tad teiksi par striptīza dejotāju?’’ man vaicāja draugs. “Ar kādām labām īpašībām tad viņa ir apveltīta? Garas kājas, lielas krūtis un skaisti, blondi mati?”

Tad nu mēs nonākam pie sabiedrības izdarīta secinājuma – šajā industrijā izskats ir viss!

Meitenes šeit pelna tikai pateicoties izskatam. Panākumu atslēga slēpjas krūšu izmērā un vidukļa apkārtmērā.

Bet tā gluži nav.

Kas tad patiesībā ir panākumu atslēga šajā industrijā? Ko dara vai tieši pretēji nedara meitenes, kas pelna vairāk par citām?

Izskats, protams, ir svarīgs. Pirmais iespaids un emocijas rodas tieši no tā, ko redzam. Bet katrs vīrietis piekritīs tam, ka patiesā seksuālitate nāk no sievietes iekšienas.. Harizma, acu skatiens un veids, kā sieviete sevi pasniedz, ir noteicošais faktors, kas liek mums, vīriešiem, izdarīt izvēli.

Arī klientiem, kas apmeklē striptīza klubus.

Jebkurš vīrietis agri vai vēlu saprot, ja sievietei ir svarīga tikai viņa nauda. Šīs dolārus zīmes acīs, daiļās dāmas, nav iespējams noslēpt! Tāpat kā nevar noslēpt vienaldzīgu. Vienaldzību un pilnīgu intereses neesamību pret to, ko saka un dara cilvēks Tev pretī. Un visbeidzot – neviens nespēj noslēpt nezināšanu. Saruna neraisīsies uz priekšu, ja viens no sarunas biedriem nebūs kompetents šajā jomā. Citreiz Tu jūties neomulīgi, kad īsti nevari atrast tēmu, par ko parunāt ar cilvēku Tev pretī. Tev sāk zust interese pavadīt laiku ar šo cilvēku, un Tu dodies tālāk..

“Mūsu pastāvīgie klienti ir īstie peļņas nesēji. Paskaties, tas kungs, tumši zilajā vestē. Viņš šeit nāk katru sestdienu jau vairākus mēnešus un ir atstājis tūkstošiem.. Redzi,  viņam blakus sēž tumšmate? Viņš nāk tikai tāpēc, ka viņa ir šeit. Runā tikai ar viņu. Un zini, kāpēc? Viņa māk uzklausīt. Ar viņu ir interesanti parunāties, ar savu viedokli un rotaļīgu skatienu.. Tas arī mani padara traku! (iesmējas) Viņa, protams, ir arī skaista.. Bet paskaties, cik patiess ir viņas smaids un sirsnīgs acu skatiens.. Tas ir tas, ko mūsu klienti patiesi vēlas!” /fragments no sarunas ar kādu kluba īpašnieku Somijā

Tu nekad nebūsi izcils pārdevējs, ja klientam centīsies pārdot preci vai pakalpojumu, tikai ar domu, lai iegūtu viņa naudu. Izcils pārdevējs ir tas, kurš grib Tev palīdzēt, kurš cenšas atrast risinājumu, lai atvieglotu Tavu ikdienu.

“Viņai ir tikai 4-5 klienti, bet viņa pelna ap 3000€ nedēļā.. Viņa vienkārši sēž un runājas, kamēr veči dzer un stāsta par savām īgnajām sievām un nelaimīgo laulību, problēmām biznesā un sliktajiem kaimiņiem.. Pati izdzer labi ja pāris glāzes visas nakts laikā. Cik viss vienkārši, vai ne?! “(iesmējas) /saruna kādā klubā Dānijā menedžeri

Darbs ar klientiem, veikalā, servisā vai naktsklubā, vienalga, tā ir pārdošana. Tikai šajā gadījumā, Tev ir jāmāk pārdot sevi. Tavu cenu nosaka gan Tavs izskats, gan prāts. Jo atsaucīgāks, saprotošāks, labsirdīgāks, laipnāks un sirsnīgāks Tu būsi, jo augstāka būs Tava cena, Tava pievienotā vērtība. Un tieši “Tava cena” nosaka to, cik nulles mēneša beigās būs Tavā algas čekā.

Izkop sevi. Gan iekšēji, gan ārēji.

Leave a Comment

*Please complete all fields correctly