Eksotisko Dejotāju Aģentūra - Lifestyleagency

Eksotisko Dejotāju Aģentūra

eksotisko dejotāju aģentūra

Eksotisko Dejotāju Aģentūra

Mūsdienīgas sievietes savu likteni ņem savās rokās, viņas nebaidās īstenot pat visambiciozākos mērķus un iegūt visu, par ko vienmēr ir sapņojušas. Lifestyle Agency vēlas sadarboties tieši ar šādām dinamiskām, jaunām sievietēm vecumā no 18 gadiem! Ja arī Tu alksti sevi pierādīt starptautiski, ceļot uz dažādām pasaules vietām, labi nopelnīt, veidot stabilu karjeru un tādējādi nodrošināt sev pilnīgu neatkarību, tad šī eksotisko dejotāju aģentūra palīdzēs Tev to visu iegūt.

Lifestyle Agency darba iespējas

Lifestyle Agency ir profesionāla darbā iekārtošanas aģentūra, kura jau gadiem ir palīdzējusi mērķtiecīgām, jaunām sievietēm īstenot viņu sapņus, atrodot viņām pašus labākos darba piedāvājumus izklaides industrijā. Šī aģentūra sadarbojas ar klubiem tādās valstīs kā Itālija, Vācija, Šveice, Dānija, Somija, Luksemburga, Krievija, Zviedrija un Norvēģija Ja esi gatava savu dzīvi mainīt pilnībā un doties strādāt uz kādu tālāku pasaules vietu, tad tiek piedāvātas arī darba iespējas Kanādā, Kalifornijas štatā ASV, Jaunzēlandē, Austrālijā un pat Dienvidāfrikā. Izvēle ir Tavās rokās!   eksotiskās dejotājas darbs  

Eksotiskās dejotājas darbs

Meitenēm tiek piedāvātas dažādas karjeras iespējas – ja Tavs talants un kaislība ir dejošana, tad iesakām izmēģināt eksotisko dejošanu. Katrā no klubiem ir arī savs horeogrāfs, kas palīdzēs darbā un parūpēsies, lai no skatītāju rindām Tu izskatītos vienkārši neatvairāmi.  

Hostess darbs

Ja uzskati, ka eksotiskā dejošana tomēr nav Tev, bet tik un tā vēlies kāpt pa karjeras kāpnēm izklaides industrijā, tad tiek piedāvāta arī iespēja strādāt kā hostess meitenei, ja tava stiprā puse ir ekstravertums un spēja piesaistīt klientus.  

Alga

Visām tiek nodrošināti tikai vislabākie darba un dzīvošanas apstākļi, kurus apmaksā darba devējs; katrai meitenei ir sava istaba ar visām ērtībām, veselības apdrošināšanas polise, kā arī citas garantijas un bonusi. Tava pamatalga būs sākot no 1500€ līdz pat 3000€, atkarībā no kluba un valsts, kurā izvēlēsies strādāt, tomēr tas nebūt nav viss, jo Tu saņemsi arī procentu no ietirgotā apgrozījuma, kas nozīmē, ka ik mēnesi savā kontā vari saņemt pat 5000€ un vairāk.

eksotisko dejotāju aģentūra

Sākt strādāt vari jau potenciāli pēc 3 dienām!

Šāda alga ļaus veidot tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējusies. Ja šī būs Tava pirmā reize, strādājot izklaides industrijā vai arī ja vēl neesi līdz galam izlēmusi, kur tieši vēlies strādāt, tad ar kabarē un nakts klubiem ir iespējams slēgt līgumus uz 30 dienām ar iespēju tos pēc tam pagarināt. Katra no mums ir pelnījusi sevi pierādīt un īstenot savu potenciālu visā tā pilnībā – ja sevi izjūti kā patiesi sievišķīgu būtni, kura ir gatava realizēt savus kvēlākos sapņus, tad noteikti sazinies ar eksotisko dejotāju aģentūru Lifestyle Agency:
  • zvanot pa telefonu +371 29385107
  • rakstot uz e-pastu INFO@LIFESTYLEAGENCY.EU
  • vai arī norunājot tikšanos klātienē, lai varam apspriest tavas potenciālās karjeras iespējas pēc iespējas ātrāk
 
Leave a Comment

*Please complete all fields correctly