Divi scenāriji - Lifestyleagency

Divi scenāriji

Exotic Dancing Agency

Mēs visi galu galā nonāksim kapā. Cits ātrāk, cits vēlāk. Iznākums būs viens, un to, kaut negribīgi, bet nākas apzināties mums katram. Un šoreiz pat amats un status sabiedrībā nespēs palīdzēt. Mēs visi būsim vienādās pozīcijās. Sētniekam blakus tiks glabāts ministrs. Tāpēc der uz mikli aizdomāties – kādas būs tavas pēdējās atziņas, pavadot šo brīnišķo pasauli?

Piedāvājam Tev aplūkot divus iespējamos scenārijus:

1. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai, bet tā apburošā melodija, dēļ kuras tev arī bija dāvāta dzīve, tevī joprojām klusē.

2. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai, tā arī nekad nepiedzīvojis to spēku sevī, kas dots, lai Tu paveiktu varenas lietas un sasniegtu augstus mērķus.

3. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai un saproti, ka nekad neesi nevienu iedvesmojis ar savu piemēru.

4. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai un ar sāpēm atskārsti, ka nekad neesi drosmīgi riskējis un līdz ar to arī nekad neesi vinnējis.

5. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai, saprotot, ka esi palaidis garām iespēju sasniegt augstāko līmeni, jo esi noticējis meliem, ka tev ir jāpaliek par viduvējību.

6. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai un jūties satriekts par to, ka nekad tā arī neesi iemācījies pārvērst sakāvi par ieguvumu un svinu par zeltu.

7. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai pilns nožēlas, ka neesi sapratis to, ka tavs darbs domāts, lai nestu labumu citiem, ne tikai sev pašam.

8. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai, apzinoties, ka esi nodzīvojis dzīvi, kuras modeli tev uzspiedusi sabiedrība, nevis kādu esi vēlējies pats.

9. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai un piepeši aptver, ka nekad neesi pilnībā izmantojis savus potenciālus un pat ne pietuvojies tai ģenialitātei, kurai tiki radīts.

10. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdejai dienai un atklāj, ka tu būtu varējis būt līderis un atstāt aiz sevis šo pasauli daudz labāku, nekā tajā ienākot. Bet tu atteicies pieņemt šo misiju, jo tu baidījies. Un tāpēc tev nekas neizdevās. Tu esi izšķiedis savu dzīvi.


Skan baisi, vai ne?

Bet ir arī otra opcija!

1.Tu esi pietuvojies savam noslēgumam pilns laimes un piepildījuma, atskārtot, ka esi devis visu, kas tev bija,- pilnā mērā izmantojis savus talantus, resursus un potenciālu, darot ko īpašu un nodzīvojot neparasti skaistu dzīvi.

2. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam, zinot, ka ik mirkli esi nodzīvojis izcili un visā, ko darīji, uzstādījis visaugstakos standartus.

3. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam, svinot to, ka tev vienmēr ir pieticis drosmes kontrolēt savas lielākās bailes un īstenot pārdrošākos sapņus.

4. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam un vari atzīt, ka visu mūžu esi apkārtējos cilvēkus iedvesmojis, nevis pazemojis.

5. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam, saprotot, ka lai arī tavs gājiens nav vienmēr bijis līdzens, tomēr ikreiz, kad tiki nogāzts pie zemes, tu uzreiz piecēlies un ne mirkli nezaudēji ticību labajam.

6. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam un saņem apkārtējo apbrīnu par saviem fenomenālajiem sasniegumiem, kā arī pateicību par ieguldījumu to cilvēku dzīvēs, ar kuriem tev bija tas gods sadarboties.

7. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam un jūties apmierināts par to spēcīgo, godpilno, iedvesmojošo un iejūtīgo personību, par kuru esi kļuvis.

8. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam un saproti, ka esi bijis patiess novators, kurš atklājis jaunus ceļus.

9. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam, savu komandas biedru, klientu un mīļoto ieskauts, kuriem tu esi kā zvaigzne, varonis un leģenda.

10. Tu esi pietuvojies savam noslēgumam kā patiess līderis bez titula, zinot, ka varenie darbi, kurus esi paveicis, turpinās savu ietekmi vēl ilgi pēc tavas aiziešanas un tava dzīve kļuvusi par paraugu daudziem.

Tikai Tu pats nosaki, kāda būs tava dzīve, un atziņas, ko beigās atskārdīsi, ir atkarīgas no lēmumiem, ko pieņem šodien. Viss ir tavās rokās.

/Fragments ar atziņām ņemts no Robina Šarmas grāmatas ”Līderis bez titula”

Leave a Comment

*Please complete all fields correctly