Darbs Naktsklubos Vācijā ar Algu 4000 EUR Mēnesī! - Lifestyleagency

Darbs Naktsklubos Vācijā ar Algu 4000 EUR Mēnesī!

Darbs Vācijas Naktsklubos Hostess un Strip-Dance Dejotājām!

Vai esi sapņojusi par iespēju doties ārpus Latvijas, ceļot un strādāt, paplašināt savu redzes loku? Vienmēr ir kāds iemesls nebraukt. Viens no biežākajiem iemesliem ir finansiālie apstākļi. Protams, ir neskaitāmi daudz iespējas ceļot un strādāt, bet pārsvarā tām ir zems atalgojums vai arī darbs, kuru nevēlies darīt. Darba iekārtošanas aģentūra Lifestyle Agency piedāvā augsti apmaksātu darbu Vācijā un citās Eiropas Savienības valstīs meitenēm no 18 līdz 32 gadiem.

Pievilcīgs Atalgojums

Nebaidamies teikt, ka esam viena no retajām izklaides industrijas aģentūrām Latvijā, kura piedāva tik augstu atalgojumu, kā arī papildus ekstras. Pamatalga, kuru piedāvājam, ir 1500 EUR + piemaksas. Vidējā peļņa (netto) ir 4000 EUR jau pirmajā mēnesī! Jāpiebilst, ka piemaksas tiek izmaksātas katras dienas beigās. Ar šādu atalgojumu tev ir iespēja veidot iekrājumus un dzīvot tādu dzīvi ,kādu vienmēr esi vēlējusies. Nakstmītnes Vācijā ir dārgas un noteikti rodas jautājums, cik no saņemtās algas pārpaliks pāri. Darba iekārtošanas aģentūra Lifestyle Agency nodrošina dzīvošanu izvēlētajā galamērķī privātās vai arī dalītās istabās ar vēlvienu meiteni! Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieces jūtās pēc iespējas komfortablāk, lai nav jāuztraucās ne par ko. Tādēļ nodrošinām arī veselības apdrošināšanu.

Galamērķi Darbam Vācijā

Vācija ir viens no interesentākajiem un populārākajiem galamērķiem Eiropā. Šeit var atrast ko darīt jebkurā gadalaikā. Skaistas ainavas – pilis un muižas, milzīgi vīnogu lauki un pasakainas pilsētas. Gardi ēdieni un dzērieni arī neizpaliek sākot ar Vācu populārajām “Strudel” maizītēm un beidzot ar lielu alus dažādību. Darbs Vācijas nakstklubos ir ļoti plašs jēdziens, jo tie ir katrā pilsētā. Lifestyle Agency sadarbojas ar labākajiem naktsklubiem Frankfurtē un Brēmenē. Frankfurte ir metropole un lielākā pilsēta Vācijas Hesse novadā. Tā ir “Alpha” cilvēku tipu pilsēta un ir globālais centrs tirdzniecībai, izglītībai, tūrismam un transportam. Tā ir vieta daudzām globāliem un Eiropas kompānijām. “Nāc ar mums uz Brēmeni, nav labākas vietas”. Šādi Jūs visdrīzāk dzirdēsiet dziedam Brēmenes mūziķus. Brēmenē dzīvo apmēram tikpat daudz cilvēki cik Rīgā. Tā atšķirās ar to, ka ir kompakta, un viss atrodas relatīvi tuvu. Ideāla naktsdzīve, arhitektūra un infrastruktūra apvienota vienā skaistā pilsētā. Piedāvājam arī galamērķus Šveicē un Itālijā!    

Naktsklubu Vakances Vācijā

Lifestyle Agency piedāvā divas darba vakances:
1.   Hostess Darbs
Hostess (Saimnieces) darbā ir jabūt atbildīgai par viesu sagaidīšanu pie durvīm. Ar to gan darba pienākumi nebeidzās. Vēl ir jāuztur saruna, jāpiedāvā dzērienu kartes, jabūt draudzīgai, profesionālai un ar labām manierēm.
2.   Striptīzdejotājas Darbs
Striptīzdejotājas darba pienākumos ir provokatīvi dejot ar auditoriju. Šādam veida darbam ir nepieciešams būt spējīgai dejot gan uz grīdas, gan ap stieni. Tā ir māksla. Ja neesi nekad dejojusi šādas dejas, tas nekas! Mēs piedāvājam bezmaksas striptīzdejošanas apmācības.

Vai Esi Ieinteresēta Uzzināt Vairāk?

Izvēlētos darba iekārtošanas aģentūra Lifestyle Agency tu iegūsi visas augstāk minētās lietas kā arī 24/7 privāto menedžeri, kurš vienmēr būs gatavs tevi uzklausīt un atbildēt uz visiem jautājumiem. Šis nav “blefa” raksts un tiešām piedāvājam augstākminēto algu. Kādēļ gan neapvienot iespēju ceļot un strādāt? Ja izlasot šo rakstu, redzi sevi sadarbojamies ar mums, tad droši:
  • Raksti mums
  • Zvani +371 29385107
  • Spied “Live Chat” lapas labajā malā un mūsu konsultante Anna ar prieku Tev palīdzēs
Leave a Comment

*Please complete all fields correctly